Szkolna Wigilia 16 grudnia o 11.00 am w sali pod kosciolem w Worcester

Drodzy Rodzice!
 
Boze Narodzenie tuz, tuz… Z radoscia zapraszamy Panstwa do wspolnego celebrowania Wigilii w sobote 16 grudnia o godz. 11.00 am. Tym razem spotkamy sie w sali pod kosciolem. Liczymy na to, iz pomozecie nam Panstwo w przygotowaniach. do niej. Wigilijny stol zastawimy tym, co kazdy bedzie mogl przyniesc; domowe slodkie wypieki, czy tez bardziej pozywne potrawy, a moze jakies napoje? To zalezy od Was drodzy Rodzice.
My, cale grono pedagogiczne, takze zobowiazalismy sie do przygotowania roznych przysmakow. Zatroszczymy sie rowniez o stworzenie pieknego nastroju, udekorujemy sale.
Tak jak kazdego roku, prosimy rodzicow o przygotowanie paczek, ktorych zawartosc nie bedzie przekraczac kwoty $20 oraz umieszczenie w widocznym miejscu informacji z imieniem i nazwiskiem dziecka, ktore Sw. Mikolaj obdaruje.
Drodzy Rodzice, liczymy na Was, wierzymy, ze jak kazdego roku, wspolnie bedziemy cieszyc sie Bozym Narodzeniem…
                                                                                            Szkola Jezyka Polskiego w Worcester

About polskaszkolaworcester

Szkoła Języka Polskiego im. Jana Pawła II w Worcester, Massachusetts. Szkoła ta działa przy Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej za zgodą i pod opieką księdza proboszcza Ryszarda Polka.
This entry was posted in Ogloszenia. Bookmark the permalink.